събота, 20.04.24, 06:07:40
| RSS
Отслабване | Ефективен ли е Америтек Слим? - Форум
Количка за пазаруване
Количката Ви е празна
Търсене
Меню на сайта
Видео: Отслабване с Тае-Бо



Статистика
AmeriTek Slim®
Как да отслабнем бързо и трайно?
[Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: Stela  
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Ефективен ли е Америтек Слим?
NaVIgAToRAДата: петък, 26.06.09, 13:55:22 | Съобщение # 1
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Страхотен е smile
 
КомандираДата: неделя, 28.06.09, 08:23:11 | Съобщение # 2
Group: Removed





Kyde moga da nameria produkta? wacko
 
m1lenkaaДата: вторник, 30.06.09, 18:16:13 | Съобщение # 3
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
[color=blue][color=orange]kak da se snabdq s producta?i kakva e cenata mu?
 
TonyДата: вторник, 30.06.09, 18:45:59 | Съобщение # 4
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, препоръчителната цена на 1 опаковка е 20.00лв. По принцип се продава се по аптеките. В случай, че не може да го намерите, пишете и ще Ви насочим конкретно във Вашия град.
 
stanislavДата: вторник, 30.06.09, 23:37:42 | Съобщение # 5
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
продукта действа 100 %.знам го защото приятелката ми го пие и е отслабнала с 4 кг за близо месец.А това значи че наистина има ефект smile
 
Volley_girlДата: четвъртък, 02.07.09, 17:33:37 | Съобщение # 6
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте,
определено има ефект yes , аз отслабнах с 3 кг за 1 месец , в момента не го пия и си държа кг и сега преди морето пак ще си го купя да съм във форма fudge fudge fudge сега съм 57 кг надявам се да сваля поне още 3 angel
успех на всички които го пият v
 
bubetoДата: четвъртък, 02.07.09, 17:52:41 | Съобщение # 7
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Привет, аз съм от Люлин и си го купих вчера от 1 аптека 20 лв струва , днес почнах да го пия дано и при мен има ефект че имам да свалям доста кг.
Ще докладвам за резултати v
 
p5nikiДата: неделя, 05.07.09, 21:45:41 | Съобщение # 8
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Привет и от мен .След доста ходеме по мъки успях да си купиа завтния продукт .Надявам се да действа защото през последните две години качих 25 кг и не че не се опитвах да ги сваля ,но ефекта досега беше равен на нула .Днес изпих парвите вде таблетки и се чуствам добре ,дано да имат ефекта който пише в отзивите и при мен ,поне частично. smile .Успех на всички .
п.с . Искам да попитам нормално ли е да ми пада кръвното от тях защото аз и без това съм си с ниско и може ли да пия и по едно хапче вечер ,ако се окаже че двете сутрин не са достатачни за подтискане на апетита .

Added (05.07.09, 21:45:41)
---------------------------------------------
Извинявам се правописа но съм свикнала да пиша на латиница и може да липсва по някоя и друга буква angel

 
NaVIgAToRAДата: понеделник, 06.07.09, 12:45:49 | Съобщение # 9
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (p5niki)
Привет и от мен .След доста ходеме по мъки успях да си купиа завтния продукт .Надявам се да действа защото през последните две години качих 25 кг и не че не се опитвах да ги сваля ,но ефекта досега беше равен на нула .Днес изпих парвите вде таблетки и се чуствам добре ,дано да имат ефекта който пише в отзивите и при мен ,поне частично. .Успех на всички .
п.с . Искам да попитам нормално ли е да ми пада кръвното от тях защото аз и без това съм си с ниско и може ли да пия и по едно хапче вечер ,ако се окаже че двете сутрин не са достатачни за подтискане на апетита .

Здравейте и благодаря за мнението Ви!
Следвайте стриктно инструкцийте на опаковката. Ако тежите над 100кг. пийте 2 капсули сутрин преди закуска и две преди обяд. Ако сте под 100кг. пийте само по 2 преди закуска. Не е препоръчително да се приемат вечер, тъй като дават доста енергия и е възможно да не можете да спите през нощта. Кръвното не трябва да ви пада от капсулите. Успех и се надявам да споделите резултата във форума!

 
p5nikiДата: вторник, 07.07.09, 19:17:54 | Съобщение # 10
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Привет
Накратко казано 1.600кг за три дни .Благодаря за страхотните хапчета biggrin
 
TonyДата: сряда, 08.07.09, 19:04:57 | Съобщение # 11
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Quote (p5niki)
Привет
Накратко казано 1.600кг за три дни .Благодаря за страхотните хапчета

Това е чудесно! happy Желаем успех и по-нататък и очакваме нова информация!

 
aniДата: петък, 10.07.09, 20:03:09 | Съобщение # 12
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
А една опковка за колко време е - изкарва ли месец?
 
NaVIgAToRAДата: неделя, 12.07.09, 21:01:46 | Съобщение # 13
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (ani)
А една опковка за колко време е - изкарва ли месец?

Здравейте, една опаковка съдържа 30 капсули. По-нагоре в темата е описано количеството и начина на употреба. Поздрави!

 
p5nikiДата: петък, 17.07.09, 14:44:24 | Съобщение # 14
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Dnes stawat dwe sedmici i swar6ih parwata opakowka .Rezultatat e - 5 kg.Uspeh na wsi4ki tongue
 
MisKinkaДата: сряда, 22.07.09, 15:50:35 | Съобщение # 15
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте, приятели по съдба smile Ще се престраша, ще си бръкна в джоба и ще направя опита! Край, реших го! И ще имам грижата да ви съобщя какво се случва. Надявам се да започна от 29 юли, защото опаричването при мен ще настъпи на 28.07. Стискате ми палци, нали?

С пожелания за успехи в начинанието ни - МисКинка tongue

 
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Search:

ОТСЛАБВАНЕ - ДИЕТИ, АКАЙ БЕРИ, ХУДИЯ ГОРДОНИЙ, FAT BURNER © 2024