петък, 19.04.24, 01:06:38
| RSS
Отслабване | Ефективен ли е Америтек Слим? - Page 3 - Форум
Количка за пазаруване
Количката Ви е празна
Търсене
Меню на сайта
Видео: Отслабване с Тае-Бо



Статистика
AmeriTek Slim®
Как да отслабнем бързо и трайно?
[Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: Stela  
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Ефективен ли е Америтек Слим?
NaVIgAToRAДата: понеделник, 14.09.09, 14:40:22 | Съобщение # 31
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (Петя)
Здравейте , днес започвам да го пия 91кг. съм а трябва за стана 62-3 ще пиша след седмица какъв е резултата и един въпрос може ли- не трябва ли да се пресмята по индекса на телесна маса? Защото ако си 185 см. 100кг не са чак толкова много за този ръст и ако си 165см и 60 кг са ти много.

Здравейте,

Килограмите не зависят от ръста, спазвайте съотношението килограми-количество капсули. Поздрави!

 
sijanieДата: четвъртък, 17.09.09, 10:11:05 | Съобщение # 32
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
smile Привет и от мен.Днес изпих първите си 2 хапчета...Нямах никаква трудност с намирането на продукта.Купих го от аптеката срещу МВР болница в София.
 
NaVIgAToRAДата: четвъртък, 17.09.09, 13:06:32 | Съобщение # 33
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (sijanie)
Привет и от мен.Днес изпих първите си 2 хапчета...Нямах никаква трудност с намирането на продукта.Купих го от аптеката срещу МВР болница в София.

Здравейте,

Радваме се, че избрахте Америтек Слим. Очакваме първите Ви резултати скоро smile Поздрави!

 
sijanieДата: неделя, 18.10.09, 20:00:13 | Съобщение # 34
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
biggrin Привет пак от мен.Пия продукта 1 месец.Пезултата е - 6.5 кг.
Имам само 1 въпрос....Възможно ли е да предизвиква сърцебиене?
 
TonyДата: понеделник, 19.10.09, 09:34:23 | Съобщение # 35
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, радваме се на добрия резултат. Поздравления! Продуктът не предизиква сърцебиене.
 
sijanieДата: сряда, 04.11.09, 12:54:51 | Съобщение # 36
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
biggrin biggrin Хммм само аз ли си пиша тук??Вчера закупих четвъртата си опаковка от продукта.Значи за месец и половина вече съм -9кг.
 
NetiДата: четвъртък, 05.11.09, 09:20:01 | Съобщение # 37
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
[b]Здравейте! Снабдих се AmeriTek Slim. В аптечната мрежа на русенски регион е трудно, затова чрез козметика ми го доставиха за два дни. Но имам един въпрос. Притесняваме количеството на L- карнитина, защото за хора, които не спортуват, препоръчителните дози са от 1 до 3-4 г дневно. За тези, които се занимават активно със спорт, оптималните дози са в границите от 4-5 г дневно до 6-7 г. Може да се достигне до 9 г при отлично трениран спортист, но дози над 10 грама не са приемливи, тъй като са опасни за организма дори на изключително здрави и тренирани хора. Препоръчително е да се започва с прием на Л-карнитин от 1грам дневно и постепенно да се увеличава количеството.
Една капсула съдържа 10, така ли да го разбирам? При прием от 2 капсули... 20г???
Моля обяснете го, защото в такъв случие си е направо страшничко!
Иначе за другите съставки е 10+ !
 
TonyДата: четвъртък, 05.11.09, 21:30:12 | Съобщение # 38
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Къде видяхте, че L-карнитинът е 10 грама??? В една капсула има 10 МИЛИГРАМА. Вижте:

http://otslabvane-ameritek-slim.com/index/0-7

smile

 
lockaДата: петък, 06.11.09, 15:40:20 | Съобщение # 39
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте, още не съм си купила капсулите и незнам дали ще имам трудности в намирането ,но реших първо да видя и други мнения за продукта. Едни приятели ми го препоръчаха и много се навихме с моя съпруг да започваме капсулите. И двамата имаме да сваляме по 15 кг но той има високо кръвно именно от килограмите и повечето продукти за отслабване не се препоръчват за хора с кръвно налягане.Като прочетох информацията за продукта ми направи впечатление, че дава енергия и повдига тонуса. Знам че е природен продукт но се притеснявам да не му навреди. Благодаря предварително и ще пиша ако имам трудности с намирането и с ефекта разбира се. Целувки на всички up
 
TonyДата: понеделник, 23.11.09, 14:38:07 | Съобщение # 40
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Извинете за закъснелия отговор, дължащ се на обучение на търговските ни представители извън България! Няма причини за притеснение. Какво е кръвното налягане на съпруга Ви?
 
lockaДата: събота, 28.11.09, 15:53:42 | Съобщение # 41
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
здравейте, съпруга ми пие хапчета за нормализиране на кръвното налягане ако не ги пие е към 170/90, но с хапчетата го докарва към 130-140/80. Трябва ли да спре хапчетата? Всъщност ние вече пием Америтек слим и засега се чувстваме добре.Благодаря ви ще чакам отговора ви.
 
TonyДата: вторник, 15.12.09, 18:24:19 | Съобщение # 42
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, благодарим за Вашата информация! Надяваме се и сега всичко да е наред! smile
 
iffДата: понеделник, 01.02.10, 16:58:32 | Съобщение # 43
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
искам да попитам вредът ли тези хапчета при случай,че се работи за бебе?благодаря

Отговор: Няма никаква причина да вредят! Желаем успех! smile

 
merian7Дата: сряда, 07.04.10, 17:18:26 | Съобщение # 44
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте, аз днес разбрах за AmeriTek Slim.Колко хапчета има има в една опаковка и какъв трябва да е приемът на ден, т.е. по колко таблетки?Видях само, че цената му е 20 лв.
 
TonyДата: четвъртък, 08.04.10, 13:59:17 | Съобщение # 45
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, в една опаковка има 30 капсули. Приемат се по две сутрин половин час преди закуска. При телесно тегло над 100кг се приемат и още две капсули половин час преди обяд. Повече информация има тук:
http://otslabvane-ameritek-slim.com/index/hapcheta_za_otslabvane/0-7
 
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Search:

ОТСЛАБВАНЕ - ДИЕТИ, АКАЙ БЕРИ, ХУДИЯ ГОРДОНИЙ, FAT BURNER © 2024