петък, 29.03.24, 10:19:34
| RSS
Отслабване | Ефективен ли е Америтек Слим? - Page 2 - Форум
Количка за пазаруване
Количката Ви е празна
Търсене
Меню на сайта
Видео: Отслабване с Тае-Бо



Статистика
AmeriTek Slim®
Как да отслабнем бързо и трайно?
[Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: Stela  
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Ефективен ли е Америтек Слим?
NaVIgAToRAДата: сряда, 22.07.09, 16:58:33 | Съобщение # 16
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (MisKinka)
Здравейте, приятели по съдба Ще се престраша, ще си бръкна в джоба и ще направя опита! Край, реших го! И ще имам грижата да ви съобщя какво се случва. Надявам се да започна от 29 юли, защото опаричването при мен ще настъпи на 28.07. Стискате ми палци, нали?
С пожелания за успехи в начинанието ни - МисКинка

Здравейте, благодаря, че избрахте нашите капсули за отслабване smile Ще очакваме отзивите Ви за продукта. Моля споделете ако нямате нищо против, от кой град сте и как научихте за продукта. Поздрави!

 
kamisashkoДата: сряда, 22.07.09, 21:04:34 | Съобщение # 17
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
zdraweite, dnes e pyrwiqt den s hapchetata nadqwam se da deistwat wink
 
NaVIgAToRAДата: четвъртък, 23.07.09, 09:15:47 | Съобщение # 18
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (kamisashko)
zdraweite, dnes e pyrwiqt den s hapchetata nadqwam se da deistwat

Успех up

 
elldonДата: четвъртък, 30.07.09, 19:12:36 | Съобщение # 19
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
опитах днес да намеря аптеката на Марешки на ул. Дебьр, но без резултат. Моля ви да ме упьтите. Благодаря предварително
 
poemДата: вторник, 04.08.09, 18:29:59 | Съобщение # 20
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Много съм доволна за сега, въпреки че първоначално се притеснявах дали ми е оригинален. Моята приятелка ми го поръча от www.kozmetikata.com. Първият ефект, който и двете усетихме е че ни се пие много вода и изобщо не ни се яде и на двете, направо едва като почна да ми прималява от глад насила се натъпках с малко салата. Но все пак го пием само от 10 дена. Ще пишем по нататъка, как е.
 
NaVIgAToRAДата: вторник, 04.08.09, 20:32:35 | Съобщение # 21
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (poem)
Много съм доволна за сега, въпреки че първоначално се притеснявах дали ми е оригинален. Моята приятелка ми го поръча от www.kozmetikata.com. Първият ефект, който и двете усетихме е че ни се пие много вода и изобщо не ни се яде и на двете, направо едва като почна да ми прималява от глад насила се натъпках с малко салата. Но все пак го пием само от 10 дена. Ще пишем по нататъка, как е.

Радваме се, че продукта е спечелил още един почитател и ще бъдем още по-щастливи ако ни държите в течение за ефекта на продукта smile Благодаря за положителното мнение и очакваме още резултати в най-скоро време. Поздрави!

 
p5nikiДата: сряда, 05.08.09, 12:15:02 | Съобщение # 22
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
music : Здравйте,днес ства точно един месец от започването на таблетките .Резултат -8.200 hands :yes .От почти 87 на почти 78.Продължавам напред ,до 60 кг и,а още какво да се желае ,но няма нвазможни неща , biggrin
 
MaiaДата: сряда, 05.08.09, 20:37:01 | Съобщение # 23
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Страхотни резултати,поздравления!Мога само да ви завиждам и да ви окуража.Пълно напред към крайната цел!!! up :up: up
 
elvitoДата: вторник, 25.08.09, 19:46:37 | Съобщение # 24
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
аз съм от русе,но все още не мога да го намеря,надявам се скоро да мога да си го купя.за сега ме гледат като грамнати като питам за америтек слим biggrin .ще следя резултати ви и се надявам и аз скоро да мога да се убедя в действието му.дано не е последната измама,че сам давала и по 70лв. за хапчета.....и малко съм скептична вече към тези неща. dry
 
NaVIgAToRAДата: четвъртък, 27.08.09, 14:46:56 | Съобщение # 25
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (elvito)
аз съм от русе,но все още не мога да го намеря,надявам се скоро да мога да си го купя.за сега ме гледат като грамнати като питам за америтек слим .ще следя резултати ви и се надявам и аз скоро да мога да се убедя в действието му.дано не е последната измама,че сам давала и по 70лв. за хапчета.....и малко съм скептична вече към тези неща.

Здравейте и благодаря за интереса към АмериТек Слим,
капсулите за отслабване можете да намерите в следните аптеки в Русе:

"Оптима" - бул. Цар Освободител 137
"Алекс" - ул. Александровска 118

Ако все пак не успеете да си ги набавите, моля свържете се отново с нас. Очакваме да ни информирате и за първите резултати тук smile Поздрави!

 
РусаИСинеокаДата: четвъртък, 10.09.09, 19:50:45 | Съобщение # 26
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Привет сладури smile Ще ми кажете ли дали въпросният продукт може да се намери в Стара Загора и в коя аптека ? Благодаря ви предварително, желая ви много усмивки и успех в сдобиването със стройна фигура smile

Луда за връзване :)
 
NaVIgAToRAДата: петък, 11.09.09, 13:27:50 | Съобщение # 27
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (РусаИСинеока)
Привет сладури Ще ми кажете ли дали въпросният продукт може да се намери в Стара Загора и в коя аптека ? Благодаря ви предварително, желая ви много усмивки и успех в сдобиването със стройна фигура

Здравейте, можете да откриете продукта в Стара Загора ето тук:

"Иглика" билкова аптека - Цар Симеон Велики 141; тел.: 042/263190

Поздрави и успех!

 
РусаИСинеокаДата: петък, 11.09.09, 14:43:24 | Съобщение # 28
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Благодаря за бързия отговор, тези дни ще гледам да се снабдя с продукта smile

Искам да дам един безплатен съвет на дамите, ако на някоя й хрумне да си купи продукт на Herbalife да не си дава парите, които в днешно време и без това трудно стигат за глупости като тази. Решила съм да сваля 3 килограма, макар че майка ми непрестанно ми мрънка защо съм искала да приличам на чирус biggrin , но ние дамите сме такива- искаме да изглеждаме колкото се може по-финни и елегантни. Та говорих с представителка на фирмата в България и и дадох 230лв за алое, шейк и фибри, като те се приемат по една много странна и досадна програма програма, но това да ти е проблема- 4 дена нищо не съм хапвала и карах на алоев концентрат, разтворен шейк и фибри и резултата беше +2 кг. После отидох да изразя недоволството си от продукта и нали съм си проклетийка стана скандал дори, при което въпросната жена ми каза, че неволно е пропуснала да ме осведоми, че тези продукти се дават и за напълняване. Можете да си представите какво беше изумлението ми, че дават един и същ продукт едновременно за сваляне и качване на телесна маса. Дето не отслабваш, ами и наддаваш. Тръшнах й шейка и другите щуротии и след като се развилнях като ламята от народните приказки си тръгнах с двете килца отгоре и й обещах, че ще кажа на колкото се може повече хора да не се занимават с тези продукти. Е, може да има и някой, който е намерил ефект от цялата работа, но надали числото на отслабналите е голямо. Та така, мили приятелки, по-добре не се захващайте с това, че аз от 52 станах 54кг.... cry

Искам да попитам дали това че съм под 100кг пречи да взимам по 2 таблетки сутрин и по две на обед за по-бърз ефект или непременно трябва да е по-регулирано при по-слабите ?

Пожелавам ви чудесен петъчен ден. В крайна сметка за едното коремче никой не бива да се тръшва, има къде къде по-важни неща в пустия му живот. Горда походка и широка усмивка ! Всичко добро smile


Луда за връзване :)
 
NaVIgAToRAДата: петък, 11.09.09, 15:03:59 | Съобщение # 29
Private
Group: Users
Съобщения: 13
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Quote (РусаИСинеока)
Благодаря за бързия отговор, тези дни ще гледам да се снабдя с продукта
Искам да дам един безплатен съвет на дамите, ако на някоя й хрумне да си купи продукт на Herbalife да не си дава парите, които в днешно време и без това трудно стигат за глупости като тази. Решила съм да сваля 3 килограма, макар че майка ми непрестанно ми мрънка защо съм искала да приличам на чирус , но ние дамите сме такива- искаме да изглеждаме колкото се може по-финни и елегантни. Та говорих с представителка на фирмата в България и и дадох 230лв за алое, шейк и фибри, като те се приемат по една много странна и досадна програма програма, но това да ти е проблема- 4 дена нищо не съм хапвала и карах на алоев концентрат, разтворен шейк и фибри и резултата беше +2 кг. После отидох да изразя недоволството си от продукта и нали съм си проклетийка стана скандал дори, при което въпросната жена ми каза, че неволно е пропуснала да ме осведоми, че тези продукти се дават и за напълняване. Можете да си представите какво беше изумлението ми, че дават един и същ продукт едновременно за сваляне и качване на телесна маса. Дето не отслабваш, ами и наддаваш. Тръшнах й шейка и другите щуротии и след като се развилнях като ламята от народните приказки си тръгнах с двете килца отгоре и й обещах, че ще кажа на колкото се може повече хора да не се занимават с тези продукти. Е, може да има и някой, който е намерил ефект от цялата работа, но надали числото на отслабналите е голямо. Та така, мили приятелки, по-добре не се захващайте с това, че аз от 52 станах 54кг....
Искам да попитам дали това че съм под 100кг пречи да взимам по 2 таблетки сутрин и по две на обед за по-бърз ефект или непременно трябва да е по-регулирано при по-слабите ?
Пожелавам ви чудесен петъчен ден. В крайна сметка за едното коремче никой не бива да се тръшва, има къде къде по-важни неща в пустия му живот. Горда походка и широка усмивка ! Всичко добро

Уважаема госпожице,
Съдейки по килограмите Ви, смятаме че нямате нужда от продукти за отслабване. Въпреки това ако все пак възнамерявате да използвате продукта ни, спазвайте стриктно инструкцийте на опаковката и не се отклонявайте от тях. Поздрави!

 
ПетяДата: събота, 12.09.09, 15:05:47 | Съобщение # 30
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте , днес започвам да го пия 91кг. съм а трябва за стана 62-3 ще пиша след седмица какъв е резултата и един въпрос може ли- не трябва ли да се пресмята по индекса на телесна маса? Защото ако си 185 см. 100кг не са чак толкова много за този ръст и ако си 165см и 60 кг са ти много.
 
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Search:

ОТСЛАБВАНЕ - ДИЕТИ, АКАЙ БЕРИ, ХУДИЯ ГОРДОНИЙ, FAT BURNER © 2024