четвъртък, 25.04.24, 17:43:28
| RSS
Отслабване | Ефективен ли е Америтек Слим? - Page 4 - Форум
Количка за пазаруване
Количката Ви е празна
Търсене
Меню на сайта
Видео: Отслабване с Тае-Бо



Статистика
AmeriTek Slim®
Как да отслабнем бързо и трайно?
[Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: Stela  
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Ефективен ли е Америтек Слим?
gery_nikolovaДата: неделя, 18.04.10, 13:28:33 | Съобщение # 46
Private
Group: Users
Съобщения: 3
Репутация: 0
Статус: Извън линия
здравейте, искам да ви попитам дали нещо в капсулите от новата партида не е сменено:
1.нямам нито 1 от предишните странични ефекти
2.вече 10 дни кг не съм надолу,пр соазване за вс, както при оредишните опаковки,които пих мин.година и имаха супер ефект
3.не ми е подтиснат апетита..
Надявам се на бърз отгвор!

Отговор:
Здравейте, надяваме се отговорът ни в неделя да е достатъчно бърз! smile
1. Нищо от състава не е променяно.
2. До дни ще пуснем на пазара по-силна форма - Америтек Форте. Тя ще бъде с повече билки и специално създадена за хора, които вече са пили Америтек Слим. Ако, желаете да опитате новата форма, ще Ви сменим закупената опаковка. За целта ни пишете в "За контакти".

Added (18.04.10, 13:28:33)
---------------------------------------------
Няма нужда от замяна, благодаря!!!Ще пробвам форте-то.То на каква цена ще е?

 
TonyДата: понеделник, 19.04.10, 11:27:43 | Съобщение # 47
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, окончателно ще бъде решено каква да е цената през тази седмица, но тя ще бъде близка до тази на Америтек Слим.

Quote (gery_nikolova)
Няма нужда от замяна, благодаря!!!Ще пробвам форте-то.То на каква цена ще е?
 
mameto_mpДата: понеделник, 26.04.10, 15:18:11 | Съобщение # 48
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте!Искам да попитам:пуснат ли е вече на пазара Америтек Форте.Подходящ ли е за начинаещи,или трябва да се започне със Америтек Слим?

Здравейте,

изборът кой продукт ще предпочетете е Ваш. Може да се пият индивидуално и няма взаимозависимост между тях.

 
gery_nikolovaДата: сряда, 28.04.10, 18:52:33 | Съобщение # 49
Private
Group: Users
Съобщения: 3
Репутация: 0
Статус: Извън линия
kakvo stava s noviq prodykt? na pazara li e ve4e

Здравейте,

Америтек Форте е вече на пазара след забавяне, за което се извиняваме!

 
iliana-petrovaДата: сряда, 28.04.10, 22:16:42 | Съобщение # 50
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
zdraveite,az piq ameritek slim ot edna sedmica i izobshto ne mi deistva.nito sum otslabnala,nito apetita mi e namalial,daje pove4e mi se qde ot predi da zapochna da gi piq.ima li smisal da produljavam da gi piq?kakvo da pravq?ili da si vzema forte?za purvi put gi piq

Препоръчваме Ви да доизпиете опаковката Америтек Слим - една седмица не е достатъчно време за заключения, след което да вземете Америтек Форте!

 
вал55Дата: четвъртък, 29.04.10, 14:20:47 | Съобщение # 51
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
чета из форумите за доста странични ефекта при АМЕРИТЕК СЛИМ като световъртеж,гадене ,сърцебиене,ниско кръвно , как да се престраша да го взема след тези коментари?????????????

Америтек Слим няма подобни странични ефекти! По форумите свободно мнение изказват всякакви хора, включително и колеги, предлагащи конкурентни продукти. При употребата на Америтек Слим се наблюдава сухота в устата и жажда!

 
mameto_mpДата: петък, 30.04.10, 15:07:46 | Съобщение # 52
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
На въпроса за Америтек Форте са ми отговорили така:"Америтек Форте е в процес на регистрация и все още не е пуснат на пазара. Ще обявим в сайта ни когато вече е наличен за продажба. Цената му ще е близка до тази на Америтек Слим. Подходящ е и за начинаещи. Избора зависи от резултата, който всеки клиент желае и очаква да постигне."
 
iliana-petrovaДата: петък, 07.05.10, 22:17:40 | Съобщение # 53
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
koga shte pusnete "forte" na pazara,zashto ne kazvate? i kakva shte e cenata mu???

Америтек Форте е наличен вече на аптечния пазар!

 
NataliДата: сряда, 12.05.10, 10:40:10 | Съобщение # 54
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Започвам да мисля че всичко изписано и изчетено от мен за Америтек слим е измама Никога не съм пила каквито и да е продукти за отслабване винаги съм била 55кг но след като родих в края на декември 2009г имам да свалям 11кг реших да прочета какво се предлага за отслабване и се спрях на Америтек слим поръчах си го и от 14 дни го пия ефект никакъв дори си поръчах 5 опаковки

Здравейте,

новият ни продукт Америтек Форте е разработен за хора, недоволни от ефекта на Америтек Слим и има по-силно действие. Помолете аптеката, от която сте закупили продуктите да замени останалите Ви опаковки Америтек Слим с Америтек Форте. Ако не стане, обадете се на телефона, посочен за контакт на опаковката, за съдействие от наша страна.

 
slan4evaДата: петък, 14.05.10, 11:27:09 | Съобщение # 55
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Natali и аз нямам никакъв ефект Даже и никакъв странични реакции за който бях чела но пък да кача от таблетки за отслабване това ми дойде в повече Жалко че отворих втората опаковка днес можеше да я сменя за
Форт ето което очакват Опитай ти поръчала си много искай да ти ги сменят
 
sunshineДата: вторник, 18.05.10, 10:45:03 | Съобщение # 56
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте!Имам голяма нужда да сваля 10кг.Тук чета хубави мнения за Америтек Слим,но имам един проблем и той е,че много трудно приемам капсули,именно затова не съм взимала хапчета за отслабване.Преди ползвах Златно чудо 14,то помагаше,но след това го промениха и загуби ефективността си.Възможно ли е да се направи нещо в течна форма за такива като мен(предполагам и други имат подобен проблем),които трудно приемат хапчета и по-специално капсули?По аптеките съм търсила нещо за отслабване в течна форма,но все ми предлагат капсули,не ми се иска да си мисля,че като имам такъв проблем няма да мога да си сваля тези 10 кг по никакъв начин:(

Здравейте,

предлагаме продукта за отслабване само под формата на капсули. Желаем Ви успех в отслабването!

 
gery_nikolovaДата: вторник, 01.06.10, 15:35:30 | Съобщение # 57
Private
Group: Users
Съобщения: 3
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте,как вървят нещата с новия продукт, има ли яснота кога ще е на пазара?

Здравейте,

Америтек Форте е вече на пазара! Може да го намерите в аптечната мрежа!

 
rozzyДата: четвъртък, 21.10.10, 17:39:23 | Съобщение # 58
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте! Искам да попитам нещо.. капсулите направо се гълтат, нали .. не се разтварят или нещо подобно.. smile

Здравейте,

капсулите не се разтварят. Приемат се във вида им в опаковката с вода или течност по Ваш избор. :-)

 
gardenДата: понеделник, 23.05.11, 23:31:33 | Съобщение # 59
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
здравейте ,аз пия продукта от 1 месец и днес за 1 път видях изхварлянето на мазнини ,чувала съм за лекарства при които е нормално,но незнам дали при тези е нормално,моля ако при някой се е случвало да сподели, ако ли не поне някой да изкаже мнение,благодаря предварително
 
eliiiДата: вторник, 24.05.11, 11:29:56 | Съобщение # 60
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Привет!
Накратко казано 1кг за 4 дена. Благодаря за
страхотните хапчета! Успех на всички!
smile


Съобщението е редактирано от eliii - вторник, 24.05.11, 11:30:34
 
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Ефективен ли е Америтек Слим? (Тук се обсъжда ефикасността на продукта.)
Search:

ОТСЛАБВАНЕ - ДИЕТИ, АКАЙ БЕРИ, ХУДИЯ ГОРДОНИЙ, FAT BURNER © 2024