четвъртък, 25.04.24, 19:10:12
| RSS
Отслабване | Има ли някой, който все още не може да намери продукта? - Форум
Количка за пазаруване
Количката Ви е празна
Търсене
Меню на сайта
Видео: Отслабване с Тае-Бо



Статистика
AmeriTek Slim®
Как да отслабнем бързо и трайно?
[Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Stela  
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Има ли някой, който все още не може да намери продукта? (Тук се обсъждат проблеми с разпространението.)
Има ли някой, който все още не може да намери продукта?
TonyДата: четвъртък, 30.07.09, 17:56:27 | Съобщение # 1
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Ако все още не можете да намерите АмериТек Слим във Вашия град, моля да ни съобщите, за да решим бързо проблема.
 
p5nikiДата: събота, 01.08.09, 22:07:04 | Съобщение # 2
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Priwet ,az wse o6te ne moga da go otkriq w stara zagora .6te wi bada mnogo blagodarna ako we4e go ima w niakoia ot aptekite ili drogeriite w grada .
p.s.Imam kapsuli samo o6te za niakolko dni a mi se iska da ne gi prekasawam do sledwa6tata dostawka .parwite si gi pora4ah s kurier ot ruse .Predwaritelno blagodarq
 
TonyДата: неделя, 02.08.09, 10:06:01 | Съобщение # 3
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, Много благодарим за Вашата информация. Ще се погрижим да намерите продукта без да се налага прекъсване. smile Поздрави.

Quote (p5niki)
Priwet ,az wse o6te ne moga da go otkriq w stara zagora .6te wi bada mnogo blagodarna ako we4e go ima w niakoia ot aptekite ili drogeriite w grada .
p.s.Imam kapsuli samo o6te za niakolko dni a mi se iska da ne gi prekasawam do sledwa6tata dostawka .parwite si gi pora4ah s kurier ot ruse .Predwaritelno blagodarq
 
ПетяДата: сряда, 09.09.09, 13:57:30 | Съобщение # 4
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте, интерисува ме къде в гр. Севлиево предлагате АмериТек Слим
 
savinkovaДата: събота, 24.10.09, 22:35:37 | Съобщение # 5
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
zdraveite,v ruse vse o6te niama hap4eta smile
 
TonyДата: понеделник, 26.10.09, 16:57:25 | Съобщение # 6
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
До сряда продуктът трябва да се открива по аптеките на Вашите градове. Ако не го откриете там, можете да го поръчате от kozmetika.bg

Quote:

Петя: Здравейте, интерисува ме къде в гр. Севлиево предлагате АмериТек Слим

savinkova: zdraveite,v ruse vse o6te niama hap4eta

 
sijanieДата: събота, 31.10.09, 09:13:13 | Съобщение # 7
Private
Group: Users
Съобщения: 5
Репутация: 0
Статус: Извън линия
cry Здравейте....Моля представителите на продукта за съдействие.До сега нямах проблем с намирането на продукта ви..Имам само още 2 капсули за утре и ще се наложи да го прекъсна защото не го намирам от 3 дни.Казват че проблема бил във фирмата доставчик.Купувах ги от Неомед на Руски паметник в София.Днес ще ходя до люлин или нямам идея къде..Ако не го намеря ще бъда разочарована...Ако всеки път губя по толкова време за да го търся кога ще си върша работата.Възможно е да се преориентирам към друг продукт който ще бъде достъпен на пазара и няма да ми губи времето в тичане от аптека на аптека.
 
jiji844Дата: вторник, 03.11.09, 01:08:58 | Съобщение # 8
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
angry в бяла,Русенско също няма AmeriTek Slim!!!Не мога все да ходя до Русе да си ги купя(не че се намират лесно и там) wacko
 
TonyДата: четвъртък, 05.11.09, 21:42:27 | Съобщение # 9
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Здравейте., можете да намерите Америтек Слим по всяко време в kozmetika.bg
 
valentine1965Дата: сряда, 11.11.09, 22:11:15 | Съобщение # 10
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутация: 0
Статус: Извън линия
има ли някой в Плевен който го е купил и от коя аптека
 
rodeo_xДата: сряда, 02.12.09, 11:11:45 | Съобщение # 11
Group: Removed





kade v gabrovo moga da si zakupq????
 
vani13Дата: понеделник, 07.12.09, 13:45:57 | Съобщение # 12
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Здравейте. Къде в Карлово или в Сопот мога да намеря продукта? Моля за съдействие
 
TonyДата: вторник, 15.12.09, 18:17:24 | Съобщение # 13
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
За нашите клиенти от Плевен, Габрово, Карлово и Сопот: Поръчайте Америтек Слим от някоя аптека в града. Кажете на фармацевтите, че могат да си го доставят от фирма СТИНГ АД. Почти всички аптеки работят със СТИНГ. Така, ще го имате за 24 часа. Ако не успеете - остава kozmetika.bg
 
vani13Дата: сряда, 16.12.09, 17:46:10 | Съобщение # 14
Private
Group: Users
Съобщения: 2
Репутация: 0
Статус: Извън линия
Да Ви кажа че от две седмици чакам фирма СТИНГ АД да достави АмериТек Слим в аптеката в гр.Сопот и когато днес отидох за пореден път да проверя отново го нямаше.Обадихме се на СТИНГ АД и в крайна сметка се оказа че няма да го доставят. Е кажете ми защо изобщо тази фирма е посочена като доставчик,а казвате че ще го достави за 24 часа.Дали в момента има някакъв проблем и дали тази фирма за напред ще може да доставя АмериТек Слим или да не разчитаме на това.Както и да е аз ще поръчам от kozmetika.bg - надявам се че там няма да има проблем.Но моля да ми отговорите и да ми кажете къде и в кого всъщност е проблема
 
TonyДата: понеделник, 04.01.10, 10:17:41 | Съобщение # 15
Generalissimo
Group: Administrators
Съобщения: 16
Репутация: 1
Статус: Извън линия
Колегите от СТИНГ АД работят много професионално и причината да направят отказ вероятно се дължи на изчерпани количества в техния склад - към съответния момент. Моля да ни информирате дали и сега се отказват доставки за Сопот?

Quote (vani13)
Да Ви кажа че от две седмици чакам фирма СТИНГ АД да достави АмериТек Слим в аптеката в гр.Сопот и когато днес отидох за пореден път да проверя отново го нямаше.Обадихме се на СТИНГ АД и в крайна сметка се оказа че няма да го доставят. Е кажете ми защо изобщо тази фирма е посочена като доставчик,а казвате че ще го достави за 24 часа.Дали в момента има някакъв проблем и дали тази фирма за напред ще може да доставя АмериТек Слим или да не разчитаме на това.Както и да е аз ще поръчам от kozmetika.bg - надявам се че там няма да има проблем.Но моля да ми отговорите и да ми кажете къде и в кого всъщност е проблема
 
Форум » AmeriTek Slim АмериТек Слим » АмериТек Слим или как да отслабна - бързо и трайно? » Има ли някой, който все още не може да намери продукта? (Тук се обсъждат проблеми с разпространението.)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

ОТСЛАБВАНЕ - ДИЕТИ, АКАЙ БЕРИ, ХУДИЯ ГОРДОНИЙ, FAT BURNER © 2024